welcome to hawaii paradise
a place for girls


 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

2. iščemo team
adminka
adminka
JUDY


JUDY

× število prispevkov : 206
× piškotki : 370117
× tukaj se že od : 31/03/2014
× rojstni dan : 18/07/1996
× starost : 27
× pravo ime : neja
× razred/letnik : 4.letnik
Female

2. iščemo team Empty
Ned Jun 29, 2014 12:53 am

2. IŠČEMO TEAM

torej kot že verjetno lahko sklepate po naslovu iščemo moderatorje in grafike. javite se lahko kar v tej temi in sicer tako da napišete kaj hočete biti (moderator/grafik) in na kratko opišete svoje izkušnje, ideje, prilepite kakšen art izdelek (če se gre za grafika) in pa napišete kje bi lahko forum na primer še oglaševali (če se gre za moderatorja).
Nazaj na vrh Go down
modek
modek
theverdeens


theverdeens

× število prispevkov : 155
× piškotki : 361157
× tukaj se že od : 28/06/2014
× rojstni dan : 23/11/2000
× starost : 23
× pravo ime : Tia
× razred/letnik : 9. razred
Female

2. iščemo team Empty
Pon Jun 30, 2014 11:52 pm

okej ne bi bla rada vsiljiva glede na to, da sem šele nekaj dni registrirana na forumu, ampak, ker se ni nihče prijavil se bom jaz ^^

torej, ker mi delo grafika ne gre and because i would probably stink at it se "prijavljam" kot za delo moderatorja. izkušnje? hmm, let's see. trenutno sem na forumu 'agility svet' moderatorka, ki pa na žalost ni sploh aktiven in dela ne morem opravljati, sem bila pa že v preteklosti moderatorka na forumih, ki so na žalost imeli premalo aktivnosti in jih zdaj ni več. dandanes težko najdeš kakšen forum, ki je aktiven, ker baje niso več popularni al nekej. bullshit.

forum bi lako oglaševali preko fbja, kjer bi se forumu naredila spletna stran (na fbju pač) in bi adminke pisale prek fbja novosti na forumu, da se zapira (npr. če bi bla obnova), ponovna otvoritev itd. itd. lahko bi se mu pa tudi naredilo lastno spletno stran na brezplačni strani [You must be registered and logged in to see this link.] kjer se izdeluje spletne strani in bi tako vstopili v kontakt z drugimi, ki imajo tam svoje spletne strani. pač nekdo bi link tega foruma objavil na svoji spletni strani v zameno, da bi mi oglaševali njegovo spletno stran. štekate? če ni razumljivo lahko kasneje še enkrat napišem. pol je pa itak še oglaševanje po drugih forumih, če je dovoljeno itd. itd. sem tudi pripravljena forumu izdelati spletko.

ideje? damn, i stink at this. čisto odvisno na podlagi česa. npr. če bi se šlo za obnovo bi moderator pri tem lahko obvestil druge člane in jim sporočal kdaj bo obnove konec, medtem pa bi se admini in grafiki posvetili samo obnovi. that's it i guess.

i think i'm done now. se opravičujem, če je preveč na dolgo napisano. (:

lepo se mejte & uživajte počitnice! ;*
Nazaj na vrh Go down
adminka
adminka
madeleine


madeleine

× število prispevkov : 2306
× piškotki : 1085016
× tukaj se že od : 28/06/2011
× rojstni dan : 17/09/1999
× starost : 24
× pravo ime : urška
× razred/letnik : 1. letnik
Female

2. iščemo team Empty
Ned Jul 06, 2014 9:59 pm

še vedno zbiramo prijave za grafike in moderatorje!
Nazaj na vrh Go down
https://hawaiiparadise.slovenianforum.com
i'm ready to start
i'm ready to start


Taya.

× število prispevkov : 26
× piškotki : 360725
× tukaj se že od : 03/07/2014
× rojstni dan : 01/02/1994
× starost : 30
× pravo ime : Taya Ella
× razred/letnik : 1.letnik PEF-PV
Female

2. iščemo team Empty
Pon Jul 07, 2014 3:00 am

js sicer nevem kaj točno nej bi blo delo moderatorja, ker sm bla aktivna na forumih tko 5 let nazaj haha kar se tiče ustvarjanja forumov, potem sem pa sam pisala not pa to...tko da js mam namen kkšne teme odprt še, tko da to mislm da je dovoljeno, nevem pa če bi se zdej prjaula za moderatorja, ker kot sm že rekla nevem kakšna bi bla moja vloga tuki + nevem kok redno bom na forumu..ker zdej sm končno konc z usemi izpiti, in sm velik zuni in potem grem na morje in pridem nazaj in mam recimo čs dve urci, pa spet šibam nekam, pa me ni 5 dni pa tko naprej haha
za grafika pa ne bi šla, ker js znam res osnove kar se tega tiče..trenutna grafika je zame čist preveč zakomplicirana, pojma nimam kako se dela, tut drugače mi je bolj ušeč tko use čist na enostauno, verjetno ker sm sam tega vajena haha tko da grafika odpade pr meni, lah pa pomagam kkšne odpirat, pa kej oglaševat kje če bom lih priliko imela
Nazaj na vrh Go down
i'm ready to start
i'm ready to start
arabella


arabella

× število prispevkov : 56
× piškotki : 361652
× tukaj se že od : 24/06/2014
× rojstni dan : 23/01/1999
× starost : 25
× pravo ime : nika
× razred/letnik : 1. letnik
Female

2. iščemo team Empty
Sob Jul 12, 2014 4:17 am

jaz se javim za moderatorko.
sicr nimam neki velik izkušenj s forumi, ampak razumem kako delujejo itd. rada bi pomagala odpirat nove teme, organizirala tekmovanja, pač da bo čim več aktivnosti. znam tudi mal artat, tko da če je potrebno lahko pomagam tudi pri tem. nevem, forum mi je všeč, rada ga obiskujem & ne bi rada videla da propade or sth.
mogoče bi kot moje ideje spadala tekmovanja, kkšni kvizi, mogoče kšn rpg kotiček, pač čim več takih tem, da bi se noter kaj dogajalo.
na forumu bi bla aktivna, mogoče še bolj kot sem zdaj. ne bom preveč nalagala tu, samo rada bi pomagala & če me ne izberete nebom zamerla haha.
Nazaj na vrh Go down
i'm ready to start
i'm ready to start
evanescent


evanescent

× število prispevkov : 68
× piškotki : 360571
× tukaj se že od : 02/07/2014
× rojstni dan : 17/08/1999
× starost : 24
× pravo ime : Tjaša
× razred/letnik : 1. letnik
Female

2. iščemo team Empty
Pon Jul 14, 2014 3:40 am

jaz se javim za moderatorko, če jih še potrebujete.
glede izkušenj... bila sem moderatorka na dveh forumih, pred približno dvema letoma sem imela tudi svojega, ampak so žal vsi kot večina forumov propadli. po tem sem nekako zgubila voljo do vsega skupaj, ampak zdaj imam med počtnicami res preveč prostega časa in bi lahko pomagala pri odpiranju tem, kakšnih tekmovanjih, pridobivanju novih članov (ko smo ravno pri tem: poznam kar nekaj ljudi, ki so admino pri raznih slovenskih fandom straneh na facebooku in jutri ali pojutrijšnjem, ko pridem domov z morja, se bom probala zmenit če bi lahko parkrat delili link od tega foruma, mogoče pridobimo kakšnega člana (: ). lahko bi tudi za naš forum ustvarili fb stran, da bi bilo vse skupaj še lažje. and that's about it. ne bom zamerla če me ne izberete. poskusit ni greh :)
Nazaj na vrh Go down



Sponsored content


2. iščemo team Empty

Nazaj na vrh Go down

2. iščemo team

Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Whisper words of wisdom :: annoucements-